Kayseri NLP: Sinir Dili Programlaması - Hanım Demirbaş NLP sinir dili programlaması, kayseri nlp, uzman sosyal pedagog, psikolog

NLP Sinir Dili Programlaması

Hanım Demirbaş Uzman Sosyal Pedagog/Psikolog, HD Danışmanlık Merkezi olarak Kayseri'de sizlere hizmet vermekteyiz. Uzmanlık alanlarımızdan biri de NLP: Sinir Dili Programlaması alanıdır. Bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir, online randevu oluşturabilir ya da ofisimize gelebilirsiniz.

Türkçesi Sinir Dili Programlaması olarak çevrilen NLP, bireyin istediklerini elde etmesine imkan veren bir düşünce, uygulama ve davranış biçimidir. İnsanı bir bilgisayara benzetirsek NLP, bu bilgisayarı nasıl kullanacağımızı öğreten bir teknolojidir. Her bireyin sahip olduğu potansiyelin nasıl daha etkin kullanılacağını gösteren modellerden ve stratejilerden oluşur.

NLP Kişinin kendisiyle ve diğer insanlarla iletişimidir..

NLP Bir davranış biçimidir.. Merak, macera hissi, neyin öğrenmeye değer olduğunu ve iletişimde neyin insanları etkilediğini öğrenme arzusu ile yaşama, kaçırılmaz bir öğrenme fırsatı olarak bakar.

NLP Bir teknolojidir.. NLP’yi öğrenen kişi algılarını ve bilgilerini bir zamanlar imkansız görünen sonuçlara ulaşmak için organize edebilmeyi öğrenir.

Diğer Danışmanlıklar

BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN