Kayseri Kuantum Tedavi Yöntemi - Hanım Demirbaş kuantum tedavi yöntemi, kuantum tedavi, uzman sosyal pedagog, psikolog

Kuantum Tedavi Yöntemi

Hanım Demirbaş Uzman Sosyal Pedagog/Psikolog, HD Danışmanlık Merkezi olarak Kayseri'de sizlere hizmet vermekteyiz. Uzmanlık alanlarımızdan biri de Kuantum Tedavi Yöntemi alanıdır. Bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir, online randevu oluşturabilir ya da ofisimize gelebilirsiniz.

Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir.Daha çok vehim,kuruntu,başıboş hayaller biçiminde akar. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde,atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Özel bir yaratıcı düşünme biçimidir. Özel bir bilinç düzeyine girerek,özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir. Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer.

Hayatımıza Ne Gibi Yararlar Sağlar? Bizim gelişmemiz için gereken bütün araçlar:uygun iş,eş,yaşam alanı,ev,bedenimizin sağlığı bu yüksek frekanslı enerjiden nasibini alır. Siz,sınırlayıcı,engelleyici düşünce kalıplarınızı fark edip bunların yerine güçlendirici inançlarınızı koyduğunuzda hayatınız bu yeni inançlarınız doğrultusunda değişmeye başlayacaktır.

Diğer Danışmanlıklar

BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN